Books: Other rarities Number of items: 124
796444
13067
208
Verne Gyula [Jules]: Servadac Hector kalandos utazása a Naprendszeren át. Átdolgozta Szász Károly. Második egyedül jogositott képes kiadás. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Lapszámozáson belül számtalan egészoldalas képpel illusztrált, a címlapon vignetta. Kiadói, festett, aranyozott, szürke egészvászon sorozatkötésben (egy lap kijár, a reklámokból egy lap hiányzik)
2 000 HUF
848026
13068
208
Goda Gábor: A planétás ember. Dedikált! Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
851500
13069
208
Vámos Miklós: Apák könyve. Bp., 2000, Ab Ovo. Dedikált! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
3 000 HUF
640436
13070
208
100
1906 A szent István Társulat karácsonyi könyvjegyzéke 80p.
846575
13071
208
Alapszókincs 11 nyelven (német, angol, francia, olasz, spanyol, portugál, holland, svéd, lengyel, cseh, magyar). München, 2005, Compact Verlag. Kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
1 000 HUF
846520
13072
208
Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló. Reprint kiadás! Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, újszerű állapotban.
2 000 HUF
489452
13073
208
Josephi Antonii Transylvani (Erdélyi József) Adversus Vindicias Fratris Hyacinthi Campion. Apologia altera. Agriae, 1768. 92p. Korabeli papírkötésben
4 000 HUF
852602
13074
208
1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr
3 000 HUF
852573
13075
208
3800
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Tapasztalatok Bp., 1905, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
3 800 HUF
852572
13076
208
3800
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Veszödelmek Bp., 1905, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
3 800 HUF
852575
13077
208
3800
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: A Kátsa sógor Bp., é.n. Dante. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
3 800 HUF
852574
13078
208
3800
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Durbnist sógor Bp., é.n. Dante. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house