Number of items: 124

Verne Gyula [Jules]: Servadac Hector kalandos utazása a Naprendszeren át. Átdolgozta Szász Károly. Második egyedül jogositott képes kiadás. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Lapszámozáson belül számtalan egészoldalas képpel illusztrált, a címlapon vignetta. Kiadói, festett, aranyozott, szürke egészvászon sorozatkötésben (egy lap kijár, a reklámokból egy lap hiányzik)
13067.

2 000 HUF

Goda Gábor: A planétás ember. Dedikált! Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés védőborítóval, jó állapotban.
13068.

1 000 HUF

Vámos Miklós: Apák könyve. Bp., 2000, Ab Ovo. Dedikált! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13069.

3 000 HUF

1906 A szent István Társulat karácsonyi könyvjegyzéke 80p.
13070.

100 HUF
0,27
0,31

Alapszókincs 11 nyelven (német, angol, francia, olasz, spanyol, portugál, holland, svéd, lengyel, cseh, magyar). München, 2005, Compact Verlag. Kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
13071.

1 000 HUF

Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló. Reprint kiadás! Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, újszerű állapotban.
13072.

2 000 HUF

Josephi Antonii Transylvani (Erdélyi József)  Adversus Vindicias Fratris Hyacinthi Campion. Apologia altera. Agriae, 1768. 92p.  Korabeli papírkötésben
13073.

4 000 HUF

1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr
13074.

3 000 HUF

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Tapasztalatok Bp., 1905, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
13075.

3 800 HUF
10,30
11,88

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Veszödelmek Bp., 1905, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
13076.

3 800 HUF
10,30
11,88

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: A Kátsa sógor Bp., é.n. Dante. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
13077.

3 800 HUF
10,30
11,88

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Durbnist sógor Bp., é.n. Dante. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
13078.

3 800 HUF
10,30
11,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF