Number of items: 124

Urbach Erzsébet: Villa Gentiana. Bevezetéssel ellátta Vécsey Leó. 50/43. számozott példány, a címlap Végh Gusztáv rajzolóművész alkotása. Bp., Unió Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, gerince kissé sérült, lapok foltosak, egyébként jó állapotban.
13091.

1 000 HUF

Balassa Imre: A titkos futár. Bp., Általános Nyomda. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
13092.

800 HUF

13093.

2 400 HUF

1945/1975 Illyés Gyula négy verse.  61. példány, üzleti forgalomba nem került, kiadói aranyozott papír kötés, újszerű állapotban.
13094.

1 000 HUF

13095.

1 400 HUF

13096.

2 000 HUF

Trencsényi-Waldapfel Imre: Görög-római mythológia. A klasszikus ókor istenei és hősmondái. Képmellékletekkel és szövegrajzokkal. Bp., 1936, Győző Andor. Képekkel illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, első lapján kisebb tollfirkával, kopottas állapotban.
13097.

2 600 HUF
7,05

Vörösmarty' minden munkái. Kiadták barátai Bajza J. és Schedel Ferencz. Nyolczadik kötet. Pest, 1847, Kilián György. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
13098.

2 000 HUF

Borbély Pál: Labdarúgó Világbajnokság 1966. Bp., 1966, Sport. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13099.

1 000 HUF

Dr. S. Weisse: A titkos prostitució és a félvilág. Vita Sexualis V. Bp., Thália. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13100.

1 000 HUF

Dante komédiája I.-II. Pokol, Purgatórium. ford: Babits Mihály. Bp., 1913. Pallas. aranyozott egészvászon kötésben. Zádor István illusztrációival
13101.

9 000 HUF
24,39
28,13

Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, a gerinc kicsit sérült
13102.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF