Number of items: 124

Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Kolozsvár, 1932, Erdélyi Szépmíves Céh. Félbőr kötés, belül a gerincnél javítva, első lapnál kissé szakadt, kopottas állapot.
13103.

4 000 HUF

Aranyossi Magda: Lázadó asszonyok. A Magyar Nőmunkásmozgalom története 1867-1919. Bp., 1963, Kossuth. Dedikált! Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13104.

1 200 HUF

Shakespeare: Lear király. Zigány Árpád fordításában. Bp., 1899. Vass József. Kopott egészvászon kötésben
13105.

800 HUF

Magyar értelmező kéziszótár Bp., 1972. Akadémiai
13106.

1 000 HUF

13107.

German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition

2 800 HUF

13108.

3 000 HUF

13109.

Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

1 800 HUF

13110.

1 200 HUF

13111.

22 000 HUF
59,62
68,75

13112.

9 000 HUF
24,39
28,13

13113.

14 000 HUF
37,94
43,75

13114.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF