https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 124
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
543766
13127
208
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Moly Tamás: Az utolsó pillanatban. Vörösbegy újabb kalandjai, I. köt. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiváló állapotban
The item is not available
477224
13128
208
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Babits Mihály: Erato, az erotikus világköltészet remekei. Borsos Miklós rajzaival, Szépirodalmi Könyvkiadó gondozásában, Budapest, 1970.
The item is not available
745775
13129
208
0
12000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Verne Gyula: Kéraban, a vasfejű. Regény. Ford. György Aladár és Illésy Piroska. Második, egyedül jogositott kiadás. Kilenczvenhat képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1897, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott, zöld, egészvászon sorozatkötésben, a gerinc alján lévő kopást leszámítva jó állapotú
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
699346
13130
208
0
8000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Verne Gyula: Névtelen család I-II. Ford. Huszár Imre. Összesen 76 egészoldalas képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, bordó egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
536073
13132
208
0
6000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
B. Cramer: Latomia - Neue Zeitschrift für Freimaurerei. 15. Jahrgang Leipzig 1892. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat félvászon kötésben. / Freemaison magazine in half-linen binding 208p.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
827795
13133
208
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Lampérth Géza: Kurucz hősök, elbeszélések a kurucz világból. Bp., Singer és Wolfner. Wolfner J. könyvkötő munkája. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
635487
13134
208
0
10000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet) Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.). Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
703294
13135
208
0
34000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet. Bp. 1924-1938. Dante. 40 db. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egységes, szép sorozat. (egy kötet sarkán szakadás)
The item is not available
Starting price:
34 000 HUF
405784
13136
208
0
32000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46). Bp. 1905-1906. Franklin. Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
438964
13137
208
0
24000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
754455
13138
208
0
5000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Tolnai: A Műveltség útja I. II. III. V. kötet, szétnyitható sziínes ábrával és rengeteg szöveg közötti képpel, kiadói aranyozott egészvászon kötésben
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
830900
13139
208
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története II. kötet. Reprint kiadás!
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment