https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 124
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
847777
13055
208
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Tamási Áron: Szűzmáriás királyfi. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, halina kötéses, jó állapotú
Starting price:
1 000 HUF
846491
13056
208
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Elsők Könyve (szerk. Tóth Emese). 2005, Ventus Libro Kiadó. Színes képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált, kiadói kartonált kötés, védőborítóval, újszerű állapotban.
Starting price:
1 800 HUF
847858
13057
208
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
1916 Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre. Budapest, Légrády Testvérek. Egészvászon kötés, 1-2 lap kijár
Starting price:
1 000 HUF
847334
13058
208
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Francis William Bain hindu történetei és Daudet egy könyve. Összesen 14 kötet Ford. Baktay Ervin. Bp., cca 1920 Rózsavölgyi és Társa kiadásában. MInd kis példányszámú könyv
Starting price:
4 000 HUF
424616
13059
208
0
12000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Magyar remekírók sorozat A magyar irodalom főművei sorozat 44 kötete. 1904-1906. Franklin. Az írók arcképével illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Egy két kötettől eltekintve jó állapotú sorozat 44 db
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
847763
13060
208
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Révai Kis Lexikona I-II. Szerk.: Csekei Varjú Elemér, Bp, 1936, Révai Irodalmi Intézet. Félbőr kötés, jó állapotú, gerinc kicsit kopott
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
847712
13061
208
0
2800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, kicsit kopott, a gerinc sérült
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
798329
13062
208
0
3600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Révai nagy lexikona I.-VI. kötetek Hasonmás kiadás jó állapotban, Szekszárd. 2000 Babits.
Starting price:
3 600 HUF
847771
13063
208
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Karácsony Benő: Napos oldal. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, halina kötéses, borító kicsit kopott
Starting price:
1 000 HUF
848047
13064
208
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Román György: Várkastély a hegytetőn. Dedikált! Bp., 1967, Magvető. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
848113
13065
208
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kiel, Elfriede: A szeretet nagy szentje Árpádházi Erzsébet. Bp., 1970, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
The item is not available
848022
13066
208
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Goda Gábor: Levelek Judithoz. Dedikált! Bp., 1981, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment