Number of items: 124

Tamási Áron: Szűzmáriás királyfi. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, halina kötéses, jó állapotú
13055.

1 000 HUF

Elsők Könyve (szerk. Tóth Emese). 2005, Ventus Libro Kiadó. Színes képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált, kiadói kartonált kötés, védőborítóval, újszerű állapotban.
13056.

1 800 HUF

1916 Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre. Budapest, Légrády Testvérek. Egészvászon kötés, 1-2 lap kijár
13057.

1 000 HUF

Francis William Bain hindu történetei és Daudet egy könyve. Összesen 14 kötet Ford. Baktay Ervin. Bp., cca 1920 Rózsavölgyi és Társa kiadásában. MInd kis példányszámú könyv
13058.

4 000 HUF

13059.

12 000 HUF

Révai Kis Lexikona I-II. Szerk.: Csekei Varjú Elemér, Bp, 1936, Révai Irodalmi Intézet. Félbőr kötés, jó állapotú, gerinc kicsit kopott
13060.

4 000 HUF

13061.

2 800 HUF

Révai nagy lexikona I.-VI. kötetek Hasonmás kiadás jó állapotban, Szekszárd. 2000 Babits.
13062.

3 600 HUF
9,76
11,25

Karácsony Benő: Napos oldal. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, halina kötéses, borító kicsit kopott
13063.

1 000 HUF

Román György: Várkastély a hegytetőn. Dedikált! Bp., 1967, Magvető. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
13064.

1 000 HUF

13065.

800 HUF

Goda Gábor: Levelek Judithoz. Dedikált! Bp., 1981, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13066.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF