Chinaware / Porcelain Number of items: 83
772172
11143
198
Hollóházi karácsonyi talpas kínáló tál, matricás, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:25 cm
3 000 HUF
770259
11144
198
Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/Hand painted Hollóházi porcelain nude,
2 800 HUF
770276
11145
198
4 db virágmintás teás csésze Hüttl Budapest jelzéssel, és a hozzájuk tartozó 4 tányér, egyik csésze apró hibával.
1 200 HUF
770161
11146
198
Matricás, jelzett, Alföldi porcelán kávéskészlet, 2 db csészével, 2 db kis tányérral, tejes és kávés kannával.
2 000 HUF
698567
11147
198
24000
cca 1919 Virágokkal, és fedelén rokokó jelenettel díszített, jelzett schorndorfi porcelán szelence díszes bronz zsanérral / Schorndorf porcelain box with an idyllic scene and floral decoration, bronze hinge, 13,5x10x7,5cm
24 000 HUF
469917
11148
198
4 000 HUF
469907
11149
198
20 000 HUF
770155
11150
198
Rosenthal salátás tál, matricás, alján lepattanás, jelzett, m:8 cm, d:26 cm
1 000 HUF
772325
11151
198
5 000 HUF
765521
11152
198
PMP Dresden Plaue puttók a kocsival, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm, h:26 cm / PMP Gdr chariot with puttos
9 000 HUF
767487
11153
198
Német fecske, kézzel festet, apró hibával, jelzett, m:17 cm
1 000 HUF
766049
11154
198
Limited V. Edition olasz kávés csésze és kávés kanál készlet, aranyozott, kézzel festett, jelzett, jó állapotban, eredeti dobozában, füzettel
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house