Number of items: 83

Hollóházi karácsonyi talpas kínáló tál, matricás, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:25 cm
11143.

3 000 HUF

Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/Hand painted Hollóházi porcelain nude,
11144.

2 800 HUF

4 db virágmintás teás csésze Hüttl Budapest jelzéssel, és a hozzájuk tartozó 4 tányér, egyik csésze apró hibával.
11145.

1 200 HUF

Matricás, jelzett, Alföldi porcelán kávéskészlet, 2 db csészével, 2 db kis tányérral, tejes és kávés kannával.
11146.

2 000 HUF

cca 1919 Virágokkal, és fedelén rokokó jelenettel díszített, jelzett schorndorfi porcelán szelence díszes bronz zsanérral /  Schorndorf porcelain box with an idyllic scene and floral decoration, bronze hinge, 13,5x10x7,5cm
11147.

cca 1919 Virágokkal, és fedelén rokokó jelenettel díszített, jelzett schorndorfi porcelán szelence díszes bronz zsanérral /
Schorndorf porcelain box with an idyllic scene and floral decoration, bronze hinge, 13,5x10x7,5cm

24 000 HUF
65,04
75,00

11148.

4 000 HUF

11149.

20 000 HUF
54,20
62,50

Rosenthal salátás tál, matricás, alján lepattanás, jelzett, m:8 cm, d:26 cm
11150.

1 000 HUF

11151.

5 000 HUF

PMP Dresden Plaue puttók a kocsival, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm, h:26 cm / PMP Gdr chariot with puttos
11152.

9 000 HUF
24,39
28,13

Német fecske, kézzel festet, apró hibával, jelzett, m:17 cm
11153.

1 000 HUF

Limited V. Edition olasz kávés csésze és kávés kanál készlet, aranyozott, kézzel festett, jelzett, jó állapotban, eredeti dobozában, füzettel
11154.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF