Number of items: 83
682982
11119
198
Kézzel festett, Apponyi-mintás, jelzett, Herendi falióra elektromos szerkezettel /
Hand painted Herendi wall clock with electric movement, d: 28cm
12 000 HUF
727424
11120
198
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:14 cm
5 000 HUF
638334
11121
198
4 000 HUF
553830
11122
198
Kézzel festett virágokkal díszített jelzett Óherendi porcelán bonbonier /
Handpainted Old Herend chinaware bonbonier 11x12 cm
2 800 HUF
768549
11123
198
150000
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, eozin mázzal, jelzett (körpecsétes CCa 1900), formaszám:5282, apró lepattanások a peremeknél, m:36 cm/ Zsolnay eosin vase
150 000 HUF
772148
11124
198
Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, összesen: 7db / Zsolnay cake set
18 000 HUF
748975
11125
198
Zsolnay 3 db porcelán bögre, matricás, különböző mintával, az egyik sérült, magasság: 9 cm
770957
11126
198
Zsolnay eozin mázas Krisztus falikép, körpecséttel jelzett, hibátlan, 11×9 cm
6 000 HUF
754581
11127
198
Zsolnay birkózó medvék (Markup Béla), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/
Handpainted Zsolnay chinaware figure
9 000 HUF
770690
11128
198
Zsolnay virág mintás mini kaspó pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm (2×)/ Zsolnay porcelain mini vase paar
1 200 HUF
770686
11129
198
Zsolnay virág mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm / Zsolnay porcelain mini vase
1 800 HUF
770668
11130
198
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm / Zsolnay porcelain vase
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m