Number of items: 83

11119.

Kézzel festett, Apponyi-mintás, jelzett, Herendi falióra elektromos szerkezettel /
Hand painted Herendi wall clock with electric movement, d: 28cm

12 000 HUF

Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:14 cm
11120.

5 000 HUF

11121.

4 000 HUF

Kézzel festett  virágokkal díszített jelzett Óherendi porcelán bonbonier / Handpainted Old Herend chinaware bonbonier 11x12 cm
11122.

Kézzel festett virágokkal díszített jelzett Óherendi porcelán bonbonier /
Handpainted Old Herend chinaware bonbonier 11x12 cm

2 800 HUF

Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, eozin mázzal, jelzett (körpecsétes CCa 1900), formaszám:5282, apró lepattanások a peremeknél, m:36 cm/ Zsolnay eosin vase
11123.

150 000 HUF
406,50
468,75
17

Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet, kézzel festett,  jelzett, összesen: 7db / Zsolnay cake set
11124.

18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay 3 db porcelán bögre, matricás, különböző mintával, az egyik sérült, magasság: 9 cm
11125.

800 HUF

Zsolnay eozin mázas Krisztus falikép, körpecséttel jelzett, hibátlan, 11×9 cm
11126.

6 000 HUF

11127.

Zsolnay birkózó medvék (Markup Béla), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/
Handpainted Zsolnay chinaware figure

9 000 HUF
24,39
28,13

Zsolnay virág mintás mini kaspó pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm (2×)/ Zsolnay porcelain mini vase paar
11128.

1 200 HUF

Zsolnay virág mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm / Zsolnay porcelain mini vase
11129.

1 800 HUF

Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm / Zsolnay porcelain vase
11130.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF