Number of items: 83

Zsolnay virág mintás mini kaspó, jelzett, kézzel festett,  hibátlan, d:10 cm, m:7 cm / Hand painted Zsolnay pot
11131.

2 800 HUF

Zsolnay porcelán őz és gidája, kézzel festett, jelzett (pajzs) hibátlan, 8×8 cm / Zsolnay chinaware figure
11132.

1 600 HUF

1945 előtt Rózsákkal díszített, aranyozott, matricás, jelzett, pajzspecsétes Zsolnay süteményes készlet: 6db kistányér és egy tálka /  Gold plated pre-war Zsolnay dessert plate set
11133.

1945 előtt Rózsákkal díszített, aranyozott, matricás, jelzett, pajzspecsétes Zsolnay süteményes készlet: 6db kistányér és egy tálka /
Gold plated pre-war Zsolnay dessert plate set

14 000 HUF
37,94
43,75

12 db Zsolnay tányér, matricás, jelzett, hibátlan
11134.

4 000 HUF

Kézzel festett Zsolnay mini kaspó, jelzett, hibátlan / Hand painted Zsolnay pot d:10 cm, m:7 cm
11135.

1 800 HUF

11136.

6db, matricás, aranyozott, jelzett Zsolnay kávéscsésze alátét /
Porcelain coffee saucers

1 800 HUF

Szász Endre után Hollóházi porcelán váza, jelzett, matricás, hibátlan / Hollohaza chinaware vase 15 cm
11137.

3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi Jurcsák váza, jelzett, matricás, hibátlan, m:24 cm
11138.

3 400 HUF
9,21
10,63

Hollóházi süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 38×18 cm, d:17 cm
11139.

8 000 HUF

Hollóházi virágos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm
11140.

3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi "RÁBA KUPA 1985" feliratú egyedi díszváza, jelzett, matricás, apró mázhibával, m:36 cm
11141.

4 000 HUF

2 db Hollóházi kis bonbonier, egyiken apró csorba, matricásak, jelzettek, d:8-12 cm/ Hollohaza porcelain candy dish
11142.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF