Number of items: 83
770650
11131
198
Zsolnay virág mintás mini kaspó, jelzett, kézzel festett, hibátlan, d:10 cm, m:7 cm / Hand painted Zsolnay pot
2 800 HUF
770179
11132
198
Zsolnay porcelán őz és gidája, kézzel festett, jelzett (pajzs) hibátlan, 8×8 cm / Zsolnay chinaware figure
1 600 HUF
698594
11133
198
14000
1945 előtt Rózsákkal díszített, aranyozott, matricás, jelzett, pajzspecsétes Zsolnay süteményes készlet: 6db kistányér és egy tálka /
Gold plated pre-war Zsolnay dessert plate set
14 000 HUF
765735
11134
198
12 db Zsolnay tányér, matricás, jelzett, hibátlan
4 000 HUF
655283
11135
198
Kézzel festett Zsolnay mini kaspó, jelzett, hibátlan / Hand painted Zsolnay pot d:10 cm, m:7 cm
1 800 HUF
654855
11136
198
6db, matricás, aranyozott, jelzett Zsolnay kávéscsésze alátét /
Porcelain coffee saucers
1 800 HUF
730532
11137
198
3200
Szász Endre után Hollóházi porcelán váza, jelzett, matricás, hibátlan / Hollohaza chinaware vase 15 cm
3 200 HUF
769229
11138
198
3400
Hollóházi Jurcsák váza, jelzett, matricás, hibátlan, m:24 cm
3 400 HUF
756674
11139
198
Hollóházi süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 38×18 cm, d:17 cm
8 000 HUF
751435
11140
198
3200
Hollóházi virágos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm
3 200 HUF
751433
11141
198
Hollóházi "RÁBA KUPA 1985" feliratú egyedi díszváza, jelzett, matricás, apró mázhibával, m:36 cm
4 000 HUF
640789
11142
198
2 db Hollóházi kis bonbonier, egyiken apró csorba, matricásak, jelzettek, d:8-12 cm/ Hollohaza porcelain candy dish
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m