https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 83

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Herendi virágcsokor mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
1
11107.

Herendi virágcsokor mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
Herendi csipkebogyó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm
1
11108.

Herendi csipkebogyó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
2
 
Herendi virág mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott aranyozás, d:15 cm
1
11109.

Herendi virág mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott aranyozás, d:15 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Herendi indiai kosár mintás áttört kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm, 22×35 cm
1
11110.

Herendi indiai kosár mintás áttört kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm, 22×35 cm

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 
Apponyi mintás Herendi porcelán cipőcske. Hibátlan. 10x5 cm
1
11111.

Apponyi mintás Herendi porcelán cipőcske. Hibátlan. 10x5 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
3
 
Gyönyörű kézzel festett virágokkal és levelekkel díszített jelzett Herendi porcelán bonbonier kaméleon alakú fogantyúval hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with chameleon shaped handle in flawless condition 15cm
1
11112.

Gyönyörű kézzel festett virágokkal és levelekkel díszített jelzett Herendi porcelán bonbonier kaméleon alakú fogantyúval hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with chameleon shaped handle in flawless condition 15cm

 
The item is not available
Starting price:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Number of bids:
0
 
Herendi fehér mázas Beethoven mellszobor, jelzett (mélynyomás), hibátlan, m: 20 cm. / Herendi porcelain bust of Beethoven
1
11113.

Herendi fehér mázas Beethoven mellszobor, jelzett (mélynyomás), hibátlan, m: 20 cm. / Herendi porcelain bust of Beethoven

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
1
 
Herendi zöld virágos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm / Herendi vase, flawless condition
1
11114.

Herendi zöld virágos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm / Herendi vase, flawless condition

 
Sold
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
1
 
Herendi térdelő akt (Lux Elek), kézzel festett, jelzett (csak mélynyomás, festő), hibátlan, m:35 cm
1
11115.

Herendi térdelő akt (Lux Elek), kézzel festett, jelzett (csak mélynyomás, festő), hibátlan, m:35 cm

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 
Herendi őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm, h:15 cm
1
11116.

Herendi őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm, h:15 cm

 
Sold
Starting price:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Number of bids:
1
 
Apponyi mintás Herendi porcelán váza, hozzávaló hibátlan Apponyi mintás lámpaernyővel, kapcsoló nélkül / Herend chinaware lamp with lampshade 58 cm
1
11117.

Apponyi mintás Herendi porcelán váza, hozzávaló hibátlan Apponyi mintás lámpaernyővel, kapcsoló nélkül / Herend chinaware lamp with lampshade 58 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Herendi virág  mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:14 cm/ Herend Victoria vase in flawless condition
1
11118.

Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:14 cm/ Herend Victoria vase in flawless condition

 
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment