Number of items: 83
765544
11167
198
Ilmenau német ékszeres dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×9 cm
2 000 HUF
770172
11168
198
5 db Victoria teáscsésze alj, jelzett, hibátlan, matricás, d:15 cm
1 000 HUF
747945
11169
198
6 db csehszlovák mokkás csésze és alj, egyiken apró lepattanás, jelzett, aranyozott
1 000 HUF
747953
11170
198
Seltmann német pöttyös csésze és alj kis tányérral, jelzett, hibátlan
1 000 HUF
607115
11171
198
Román porcelán kosár, áttört, fonott mintával, matricás, aranyozott széllel, hibátlan, jelzett, d:21 cm, m:7 cm
1 800 HUF
769955
11172
198
2 db porcelán kávés csésze és 7 db kistányér M-Z-Austria márkajellel.
1 600 HUF
767550
11173
198
6 000 HUF
745226
11174
198
Jelzett porcelán tétel, hibátlanok, összesen: 5 db
1 000 HUF
747963
11175
198
4 db kézzel festett figura, jelzés nélkül, hibátlanok, m:4-9 cm
1 000 HUF
770152
11176
198
Csehszlovák porcelán tétel: 6 db Thun mélytányér + HC kínálótál, jelzettek, hibátlanok, d:27 cm, d:24 cm
1 800 HUF
765489
11177
198
Festett porcelán hattyú, apró lepattanásokkal, jelzés nélkül, m:6 cm, h:11 cm
770392
11178
198
Porcelán tétel: csészealjak, mini váza, hibátlanok, jelzettek (2 db Rosenthal), összesen: 5 db
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m