Number of items: 83

Ilmenau német ékszeres dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×9 cm
11167.

2 000 HUF

5 db Victoria teáscsésze alj, jelzett, hibátlan, matricás, d:15 cm
11168.

1 000 HUF

6 db csehszlovák mokkás csésze és alj, egyiken apró lepattanás, jelzett, aranyozott
11169.

1 000 HUF

Seltmann német pöttyös csésze és alj kis tányérral, jelzett, hibátlan
11170.

1 000 HUF

Román porcelán kosár, áttört, fonott mintával, matricás, aranyozott széllel, hibátlan, jelzett, d:21 cm, m:7 cm
11171.

1 800 HUF

2 db porcelán kávés csésze és 7 db kistányér M-Z-Austria márkajellel.
11172.

1 600 HUF

11173.

6 000 HUF

Jelzett porcelán tétel, hibátlanok, összesen: 5 db
11174.

1 000 HUF

4 db kézzel festett figura, jelzés nélkül, hibátlanok, m:4-9 cm
11175.

1 000 HUF

Csehszlovák porcelán tétel: 6 db Thun mélytányér + HC kínálótál, jelzettek, hibátlanok, d:27 cm, d:24 cm
11176.

1 800 HUF

Festett porcelán hattyú, apró lepattanásokkal, jelzés nélkül, m:6 cm, h:11 cm
11177.

800 HUF

Porcelán tétel: csészealjak, mini váza, hibátlanok, jelzettek (2 db Rosenthal), összesen: 5 db
11178.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF