Books: Travelling, cities Number of items: 35
765556
12579
198
Books: Travelling, cities
Zadravecz István (szerk.): Szentföld I. kötet. Budapest, 1931, A Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatalának kiadása. Egészvászon kötés, illusztrált, melléklettel.
2 000 HUF
649225
12580
198
Books: Travelling, cities
Neuer praktischer Führer für Genua... Genua 1908, Peloso 88p. with map
717830
12581
198
Books: Travelling, cities
Budapest. Dercsényi Balázs előszavával. Közel 250 művészi fénykép Budapest legszebb nevezetességeiről. Merhávia Kiadó, Budapest, 1997. Kőbányai utcák, utak, terek, parkok története. Budapest Főváros X. kerületi Tanácsa V. B. Kiadó Budapest, 1985.
736234
12582
198
Books: Travelling, cities
Gáspár Ferencz: A Föld körül V. Ausztrália. Csendes oceáni szigetek, Japánország, Khina, Szibiria. 158 képpel, 13 melléklettel. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Kiadói, egységes, festett, dombornyomott, aranyozott, egészvászon sorozatkötésben, kopottas állapotú, gerincén sérült 706345
12583
198
Books: Travelling, cities
Gyomai tanulmányok. Szerk. Szabó Ferenc. Gyoma, 1977, Gyoma Nagyközség Tanácsa. Egészvászon kötésben, védőborítóval
765158
12584
198
Books: Travelling, cities
Jajczay János: Pest-budai figurák a mult század harmincas éveiből. Max Felix Paur rajzai a fővárosi könyvtárban. Budapest, 1941, Budapest székesfőváros házinyomdája.Tűzve, kiadói papírborítóban.
1 000 HUF
765728
12585
198
Books: Travelling, cities
Magyarország különös tekintettel a fővárosra Budapestre. Négy színes és tíz színezetlen térképpel. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, térképmellékletekkel, ceruzás aláhúzásokkal.
1 000 HUF
480334
12586
198
Books: Travelling, cities
3 000 HUF
765592
12587
198
Books: Travelling, cities
Id. Soós Béla: Az országos hírű orosházi hetipiac. Orosháza, 2006, Szántó Kovács János Terültei Múzeum. Papírkötés, melléklettel.
1 000 HUF
769318
12588
198
Books: Travelling, cities
Budapest idegenforgalmi útmutató. Budapest 1958. Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal.
765374
12589
198
Books: Travelling, cities
Megyery Ella: Budapesti notesz. Budapest térképével. Budapest, 1937, Dante Könyvkiadó. Puhakötésű, sérült gerinc, elő- és hátlap. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house