800 HUF
Gáspár Ferencz: A Föld körül V. Ausztrália. Csendes oceáni szigetek, Japánország, Khina, Szibiria. 158 képpel, 13 melléklettel. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Kiadói, egységes, festett, dombornyomott, aranyozott, egészvászon sorozatkötésben, kopottas állapotú, gerincén sérült