Books: Travelling, cities

Number of items: 35

cca 1900 Im Flucht durch die Welt - Levegőben a világ körül légi felvételeket tartalmazó könyv. Festett egészvászon kötésben / book with bird eye view photos. In full linen binding
12555.

4 000 HUF

12556.

24 000 HUF
65,04
75,00

Rudolf trónörökös főherczeg: Tizenöt nap a Dunán. Budapest 1890. K.M. Természettudományi Társulat. (kissé kopott egészvászon kötésben)
12557.

8 000 HUF

12558.

22 000 HUF
59,62
68,75

Világjárók Utazások és kalandok: Berg, Bengt Vándormadarakkal Afrikába Ford. Lambrecht Kálmán, Uray Mária. Bp., 1937, Franklin. 125p. 12 t. Kiadói vászonkötésben.
12559.

1 800 HUF

12560.

2 600 HUF
7,05

Világjárók Utazások és kalandok: Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Bp. é.n. Franklin. 163 l., 10 t. (fényképek). Kiadói vászonkötésben.
12561.

Világjárók Utazások és kalandok: Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig.
Bp. é.n. Franklin. 163 l., 10 t. (fényképek). Kiadói vászonkötésben.

2 000 HUF

12562.

2 600 HUF
7,05

12563.

2 400 HUF

12564.

800 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin - A világ tetején II. Budapest é.n. Lampel R.
12565.

1 000 HUF

12566.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF