Number of items: 98

Orel Géza: Az ügyes eladó kézikönyve. (Kereskedelmi Szakkönyvtár 3-4.) Bp., é.n., a kereskedelmi Szakkönyvtár Szerkesztőbizottság. Kiadói félvászon kötésben, viseltes állapotú (ázott), a szennylapon tulajdonosi beírás.
12768.

1 000 HUF

Nyírő József: Havasok könyve. Budapest 1937. Révai. Halina kötésben.
12769.

2 000 HUF

12770.

800 HUF

12771.

1 000 HUF

12772.

4 db külföldi sakkönyv: 2 orosz, 1 svéd, 1 német /
Russian, Swedish, German books about chess

1 000 HUF

12773.

1 000 HUF

Bertalan Tivadar: Lipi. Élet-rajz-regény a szerző képeivel. Bp., 2006, Agroinform. Kartonált, védőborítóval, dedikált (!)
12774.

1 000 HUF

Vegyes könyv tétel: 7 db Panoráma útikönyv + Michelangelo-ról szóló könyv + hozzá nem működő Ania diavetítő
12775.

1 000 HUF

A filozófia története Thalestől Platonig. Összeállította Zivuska Jenő. Besztercebánya, 1912, Wolf Artur. Egészvászon kötés, kismértékben sérült gerinccel.
12776.

1 000 HUF

Homeri opera (Homérosz művei latin nyelven), Patavii (Padua), 1744. Gerince kopottas bőr, kartonált.
12777.

4 000 HUF
10

Kölcsey Ferenc munkái. Szerk. Angyal Dávid, Magyar Remekírók sorozat 14. kötet. Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélekkel, jó állapotban.
12778.

1 000 HUF

12779.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF