Books: Other rarities Number of items: 98
754254
12768
198
Orel Géza: Az ügyes eladó kézikönyve. (Kereskedelmi Szakkönyvtár 3-4.) Bp., é.n., a kereskedelmi Szakkönyvtár Szerkesztőbizottság. Kiadói félvászon kötésben, viseltes állapotú (ázott), a szennylapon tulajdonosi beírás.
1 000 HUF
772481
12769
198
Nyírő József: Havasok könyve. Budapest 1937. Révai. Halina kötésben.
2 000 HUF
450162
12770
198
682878
12771
198
1 000 HUF
523772
12772
198
1 000 HUF
576384
12773
198
1 000 HUF
730699
12774
198
Bertalan Tivadar: Lipi. Élet-rajz-regény a szerző képeivel. Bp., 2006, Agroinform. Kartonált, védőborítóval, dedikált (!)
1 000 HUF
771381
12775
198
Vegyes könyv tétel: 7 db Panoráma útikönyv + Michelangelo-ról szóló könyv + hozzá nem működő Ania diavetítő
1 000 HUF
769457
12776
198
A filozófia története Thalestől Platonig. Összeállította Zivuska Jenő. Besztercebánya, 1912, Wolf Artur. Egészvászon kötés, kismértékben sérült gerinccel.
1 000 HUF
769311
12777
198
Homeri opera (Homérosz művei latin nyelven), Patavii (Padua), 1744. Gerince kopottas bőr, kartonált.
4 000 HUF
769338
12778
198
Kölcsey Ferenc munkái. Szerk. Angyal Dávid, Magyar Remekírók sorozat 14. kötet. Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélekkel, jó állapotban.
1 000 HUF
716350
12779
198
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house