Number of items: 98

12744.

14 000 HUF
37,94
43,75

Lenin összes művei I.-LV. komplett sorozat! Aranyozott egész-műbőr kötésben, szép állapotban
12745.

18 000 HUF
48,78
56,25

Vegyes könyv tétel-Gausz Tibor: Ragyogó szemek (Bp., 1941, Korda, kopottas papírkötés), A jeggyűrűért! (Bp., 1941, Korda, szakadozott papírkötés), Szederkényi Anna: Amíg egy asszony eljut odáig (Bp., 1916, Athenaeum, sérült gerincű kopottas kartonált kötés), Anna Seghers: Gyerekek (kartonált, félvászon, kopottas), Mogilevszkaja: A pintyőke.
12746.

800 HUF

Dr. Schack Béla: Révai kereskedelmi, pénzügyi és ipari lexikona I-IV. Budapest 1930. Révai Irodalmi Intézet Kiadása. Négy kötet teljes.
12747.

3 000 HUF

Gulácsy Lajos: A virágünnep vége. Budapest 1989. Szépirodalmi Könyvkiadó.
12748.

4 200 HUF
11,38
13,13

Gáspár Ferencz: A Föld körül II. Nyugot-India és Afrika. Colontól Nyugat-Indián át Afrika körül, Adenig. 250 képpel, 29 melléklettel és 1 térképpel. Bp., 1906, Singer és Wolfner. Kiadói, egységes, festett, dombornyomott, aranyozott, egészvászon sorozatkötésben, kopottas állapotú, gerincén sérült
12749.

800 HUF

Kalandok és utirajzok az ifjuság számára. (Az Otthon Könyvtár. Szerk. Zöldi Márton - Sebestyén Károly) Bp., 1907, Phönix Irodalmi Rt. Kiadói, szecessziós, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú
12750.

2 000 HUF

Shakespeare színművei. Csiky Gergely jegyzeteivel. Első kötet. Budapest É.N. Kiadja Ráth Mór. Több lap tépett, szakadt, újrakötve + Rietschel, H.: Leitfaden zum Berechnen und Entwerfen von Lüftungs- und Heizungs-Anlagen. Ein Hand- und Lehrbuch für Ingenieure und Architekten. Unter Mitw. von K. Brabbée. Fünfte, neubearbeitete Auflage. 2 Bde. Berlin, 1913, Julius Springer. Aranyozott egészvászon kötésben
12751.

1 200 HUF

Herényi Károly-Bakos Zoltán (szerk.): Nemzeti gyász (Antall József halála alkalmából). Debrecen, 1994, Temise Kft. Kiadói vászon kötésben, védőborítóval, fotókkal illusztrálva.
12752.

1 000 HUF

Dévajságok, melyeket Peter Fendi császári udvari piktor úr bájos akvarelljeihez szerzett Susie Feinschmecker kisasszony a szebbkeblű közönség múlatságára. Pest-Buda, 1989, kartonált, illusztrált, gerinc a sarkainál sérült, egyik lap kijár.
12753.

2 600 HUF
7,05

Verne Gyula: Sztrogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig I-II. rész.Bp., Eisler G. Kiadása. Kiadói vászonkötés, festett, első oldal szakadt.
12754.

3 800 HUF
10,30
11,88

Kosztolányi Dezső: A szegény kisgyermek panaszai. Bp., 1923, Genius. Kopottas félbőr kötés.
12755.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF