Number of items: 98

Alexander Dumas művei, könyvsorozat, Bp., 1927, Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Vászon kötés, 18 db.
12720.

2 000 HUF

6db mezőgazdasági könyv: Egész évben zöldtakarmány; A török gyapot; A méznád...; A csicsókakutatás... stb.
12721.

1 000 HUF

Jakab Ödön: A két imposztor. Elbeszélés gyermekek számára. Neogrády Antal rajzaival. Bp., 1898, Franklin-Társulat.Újrakötött vászonkötésben, eredeti címlappal.
12722.

1 800 HUF

Nyírő József: Sibói bölény. Bp., 1937, Révai. Halinakötés, borító kissé piszkos, sérült, belsejében ajánlással, Pongrácz E pecséttel.
12723.

2 000 HUF

Benkő András-Benkő György-Zsoldos Ferenc: Az Ifjúsági Vöröskeresztes Csoportok munkakönyve. Félvászon kötés, Állami Általános Iskola Igazgatósága, Hunya pecsétjével.
12724.

1 800 HUF

Verne Gyula: Egy úszó város, A zártörők. Bp., Eisler G. Kiadása. Kiadói vászonkötés, festett, illusztrált.
12725.

3 800 HUF
10,30
11,88

Nyomdász évkönyv és utikalauz, bp., 1931, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete. Kiadói egészvászon kötés.
12726.

1 000 HUF

12727.

36 000 HUF
97,56
112,50

12728.

9 000 HUF
24,39
28,13

12729.

16 000 HUF
43,36
50,00

12730.

10 000 HUF

12731.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF