Number of items: 98

Illosvai Péter: Az hires neves Tholdi Miklosnak jeles cselekedtiről es baynokságáról való historia. Bp. 1924, Magyar Bibliophil Társaság. 24p. Készült 200 számozott példányban Reiter László irányításával. Forgalomba nem került. Kizárólag a Bibliophil Társaság tagjai kapták 1924. évi tagilletményül. Ez a 17. sz. példány. Sérült kiadói papírkötésben
12708.

Illosvai Péter: Az hires neves Tholdi Miklosnak jeles cselekedtiről es baynokságáról való historia.
Bp. 1924, Magyar Bibliophil Társaság. 24p. Készült 200 számozott példányban Reiter László irányításával. Forgalomba nem került. Kizárólag a Bibliophil Társaság tagjai kapták 1924. évi tagilletményül. Ez a 17. sz. példány. Sérült kiadói papírkötésben

3 000 HUF

Sophokles tragoediái. Bordázott gerincű, kopottas félbőr kötés, festett lapszélekkel, grafitceruzás aláhúzásokkal, előlap hiányzik.
12709.

1 000 HUF

12710.

100 000 HUF
271,00
312,50

12711.

16 000 HUF
43,36
50,00

Mészáros Ignácz, bodó-baári és nagy-lútséi: Buda várának viszsza-vételekor a’ keresztények fogságába esett egy Kartigam névü török kis-aszszonynak ritka, és emlékezetes történeti, Mellyeket némelly különös fel-jegyzésekböl Magyar nyelvbe foglalta --. Posonyban, 1772, Landerer Mihály' betüivel. Korabeli, bordázott egészbőr kötésben. A címkép hiányzik, a kötésen kisebb kopások, a címlap sérült
12712.

22 000 HUF
59,62
68,75

12713.

2 200 HUF
5,96
6,88

12714.

2 000 HUF

12715.

2 000 HUF

Szomaházy István: Krakélerek alkonya és egyéb elmélkedések Bp., 1911 Athenaeum. Félvászon kötésben
12716.

900 HUF
2,44
2,81

Az új idők illemkódexe. Bp., 1930, Singer és Wolfner.Egészvászon kötés, borító belső oldalán grafitceruzás számbejegyzésekkel.
12717.

1 000 HUF

Jókai Mór: Benyovszky Móric életrajza. Nemzeti Könyvtár, Magyar Hősök. Budapest, 2012, Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó. Kartonált.
12718.

1 200 HUF

Tormay Cecile: Bujdosó könyv I-II. (Tormay Cecil Művei VI-VII.) Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói, aranyozott, félvászon kötésben, közepes állapotú (a gerinc belül kissé meglazult, egy-két lap szélén kisebb szakadás)
12719.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF