Number of items: 98

Fábián Gábor: Cicero összes levelei időrendes sorozatban III-VII. kötet. Pest, 1862, Emich Gusztáv. Kiadói egészvászon kötés (egy újrakötött egészvászon), belsejükben pecséttel, számozással.
12696.

10 000 HUF

Szentiváni Gábor: Széchenyi fáklyavilága. Bp., 1942, Magyar Népművelők Társasága. Félvászon kötés, illusztrált.
12697.

1 000 HUF

12698.

16 000 HUF
43,36
50,00

Petőfi Sándor költeményei. Hiteles kéziratok alapján megigazított s hazai müvészek rajzaival diszitett első teljes kiadás. Bp., 1874, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, aranyozott élmetszéssel, fametszetű képekkel gazdagon illusztrált (gerincen szakadásokkal)
12699.

14 000 HUF
37,94
43,75

Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 6. Jahrgang. Leipzig 1879. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. /  Freemaison magazine in linen binding. 96p.
12700.

Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 6. Jahrgang. Leipzig 1879. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. /
Freemaison magazine in linen binding. 96p.

6 000 HUF

12701.

8 000 HUF

Bartucz Lajos: Fajkérdés-fajkutatás. Budapest é.n. Magyar Könyvbarátok.
12702.

3 000 HUF

12703.

4 000 HUF

Zsabka Kálmán: De szolgák nem leszünk! Költemények. Bp., 1924. Turul Szövetség. 141p. Első kiadás! Kiadói, illusztrált papírborítóban, gerinc nélkül
12704.

Zsabka Kálmán: De szolgák nem leszünk! Költemények.
Bp., 1924. Turul Szövetség. 141p. Első kiadás! Kiadói, illusztrált papírborítóban, gerinc nélkül

2 800 HUF

Eötvös Károly munkái 20 kötet a sorozatból. Bp., 1901-1909, Révai.  Kiadói, egységes, aranyozott, Gottermayer vászonkötésben, festett lapszélekkel. Szép állapotú sorozat.
12705.

Eötvös Károly munkái 20 kötet a sorozatból.
Bp., 1901-1909, Révai.
Kiadói, egységes, aranyozott, Gottermayer vászonkötésben, festett lapszélekkel. Szép állapotú sorozat.

22 000 HUF
59,62
68,75

Edgar A[llan]. Poe: La Chute de la maison Usher Traduction de Ch[arles]. Baudelaire. Gravures de [Alexandre] Alexeieff. Paris, (1929), Orion. Az Usher-ház bukásának francia nyelvű, sorszámozott, 108. számú, bibliofil kiadása Alexander Alekszejev (1901-1982) tíz akvatinta alkotásával, eredeti tusrajzzal illusztrált egészbőr kötésben (a hátsó kötéstábla sérült, a bőrön itt-ott kisebb kopások, a kötésillusztráción vízfolt, a szennylapokon tintafoltok láthatók) /  No. 108 bibliophile edition with 10 aquatints and an original ink illustration on front panel, half-leather binding (fault on back panel, water patch on front panel illustration, ink stains on endpapers and fly leaves)
12706.

Edgar A[llan]. Poe: La Chute de la maison Usher Traduction de Ch[arles]. Baudelaire. Gravures de [Alexandre] Alexeieff. Paris, (1929), Orion. Az Usher-ház bukásának francia nyelvű, sorszámozott, 108. számú, bibliofil kiadása Alexander Alekszejev (1901-1982) tíz akvatinta alkotásával, eredeti tusrajzzal illusztrált egészbőr kötésben (a hátsó kötéstábla sérült, a bőrön itt-ott kisebb kopások, a kötésillusztráción vízfolt, a szennylapokon tintafoltok láthatók) /
No. 108 bibliophile edition with 10 aquatints and an original ink illustration on front panel, half-leather binding (fault on back panel, water patch on front panel illustration, ink stains on endpapers and fly leaves)

20 000 HUF
54,20
62,50

1932 Lengyel István: A ma emberei. Egy újságíró feljegyzései. Dedikált példány, (Ebből a könyvből 100 amatőrpéldány készült a szerző sajátkező ajánlásával és aláírásával), h.n., 1932, Hunnia kiadó, aranyozott egészvászon kötésben, kopottas, hátul szakadt állapotban, 16x24 cm
12707.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF