https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 98

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Tóth Árpád: Örök virágok. Bp., 1923, Genius. Bordázott gerincű, kopottas, félbőr kötés, néhány lap kijár, sérült, belsejében ajánlással.
1
12756.

Tóth Árpád: Örök virágok. Bp., 1923, Genius. Bordázott gerincű, kopottas, félbőr kötés, néhány lap kijár, sérült, belsejében ajánlással.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
3
 
Hetyey József: Kultúra, erkölcs, irodalom. Kaposvár, 1938 Berzsenyi Társaság. Megjelent 500 példányban
1
12757.

Hetyey József: Kultúra, erkölcs, irodalom. Kaposvár, 1938 Berzsenyi Társaság. Megjelent 500 példányban

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Sir Walter Scott: Ivanhoe. A romance. London, n. y., Humphrey Milford - Oxford University Press. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotú /  Gold plated linen binding, nice condition
1
12758.

Sir Walter Scott: Ivanhoe. A romance. London, n. y., Humphrey Milford - Oxford University Press. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotú /
Gold plated linen binding, nice condition

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Gyulai Pál: Emlékbeszédek I-II. Második, bővített kiadás. Bp., 1902, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban
1
12759.

Gyulai Pál: Emlékbeszédek I-II. Második, bővített kiadás. Bp., 1902, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Gyulai Pál: Vázlatok és képek. Harmadik, bővített kiadás. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes, aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban
1
12760.

Gyulai Pál: Vázlatok és képek. Harmadik, bővített kiadás. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes, aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
Gyulai Pál: Dramaturgiai dolgozatok I-II. Bp., 1908, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban
1
12761.

Gyulai Pál: Dramaturgiai dolgozatok I-II. Bp., 1908, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész; Német-magyar rész. Ötödik kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, dombornyomott, aranyozott félbőr kötésben, márványozott élmetszéssel, két kötetben, jó állapotú /  German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition
1
12762.

Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész; Német-magyar rész. Ötödik kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, dombornyomott, aranyozott félbőr kötésben, márványozott élmetszéssel, két kötetben, jó állapotú /
German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Rákosi Jenő élete és művei. Írták: Apponyi Albert, Bárd Miklós, … Schöpflin Aladár. Szerk.: Süle Antal. Bp. 1930. Fővárosi Könyvk. 448 p. 621. számú példány. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, gerincén kis hibákkal
1
12763.

Rákosi Jenő élete és művei. Írták: Apponyi Albert, Bárd Miklós, … Schöpflin Aladár. Szerk.: Süle Antal.
Bp. 1930. Fővárosi Könyvk. 448 p. 621. számú példány. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, gerincén kis hibákkal

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
0
 
Földes Béla: Társadalmi gazdaságtan (nemzetgazdaságtan). I-II. kötet. Harmadik átdolgozott kiadás. I.: A társadalmi gazdaságtan elemei II.: A társadalmi gazdaságtan alkalmazott és gyakorlati tanai. Budapest, 1901. Athenaeum. VII + 523 p.; 531 p. Későbbi félvászon kötésben
1
12764.

Földes Béla: Társadalmi gazdaságtan (nemzetgazdaságtan). I-II. kötet. Harmadik átdolgozott kiadás.
I.: A társadalmi gazdaságtan elemei
II.: A társadalmi gazdaságtan alkalmazott és gyakorlati tanai.
Budapest, 1901. Athenaeum. VII + 523 p.; 531 p. Későbbi félvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Prinz Gyula, Cholnoky Jenő, Gr. Teleki Pál, Bartucz Lajos: Magyar föld, magyar faj I-IV. Közepes állapotú félbőr kötésben.
1
12765.

Prinz Gyula, Cholnoky Jenő, Gr. Teleki Pál, Bartucz Lajos: Magyar föld, magyar faj I-IV. Közepes állapotú félbőr kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Reviczky Gyula összes költeményei. Rendezte: Koroda Pál. 2. kiadás. Bp. 1900. Athenaeum. 376 p. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
1
12766.

Reviczky Gyula összes költeményei. Rendezte: Koroda Pál. 2. kiadás. Bp. 1900. Athenaeum. 376 p.
Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Gombocz Zoltán és Melich János: Magyar etymologiai szótár. Budapest 1914. MTA. Összesen négy kötet.
1
12767.

Gombocz Zoltán és Melich János: Magyar etymologiai szótár. Budapest 1914. MTA. Összesen négy kötet.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment