Number of items: 98

Bloch Móricz: A magyar és német nyelv kiegészítő szótára magában foglaló az idegenszókat és az eredeti magyar szólásmódokat is. I.-II. egybekötve. Pest 1846 Geibel Károly. Későbbi egészvészon kötésben
12780.

2 800 HUF

Nagy Endre: Erdély fia. Bp., Légrády Testvérek. Félvászon kötés.
12781.

1 000 HUF

Vegyes könyv tétel, Juhász László: Modern Jób, félvászon kötés; Stopes, Marie Carmichael: Szerelmi élet a házasságban, vászon kötés.
12782.

800 HUF

Tersánszky J. Jenő: Egy szarvasgím története. Budapest 1948. Révai.
12783.

1 600 HUF

Öt évtized szárnyakon (50 years). Budapest, 1996, A MALÉV története, színes fotókkal illusztrált.
12784.

1 000 HUF

Hatvany Lajos(főszerkszerk.-Karinthy Frigyes-Kosztolányi Dezső(szerk.): Esztendő 1918. augusztus, 8. szám. Puhakötésű, borítója sérült.
12785.

800 HUF

2db könyv: Az állatértékesítés és -tenyésztés múltja és jelene. Bp., 1944, Országos Állatkereskedelmi Egyesület; Budapest Főváros Állat- és Növénykertjének Útmutatója. Bp., 1957
12786.

1 000 HUF

Nemes Sándor: Gyakorlati nyomozás. Bp., 1944, Griff. Kiadói félvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (a kötés belül levált, itt-ott ceruzás jelölések)
12787.

4 000 HUF

Csemege Édesipari Gyár, Hetvenöt év története, 1910-1985, színes fotókkal illusztrálva a gyárról és a készített termékekről.
12788.

900 HUF
2,44
2,81

Benedek Marcell(szerk.): Irodalmi lexikon. Bp., 1927, Győző Andor Kiadása. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú, belsejében ajánlással.
12789.

3 000 HUF

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., Hungária és Nyugat. Félvászon kötés, illusztrációkkal.
12790.

1 600 HUF

Karel Capek: Egy kis foxi élete. Bratislava 1980. Madách.
12791.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF