Books: Other rarities Number of items: 98
766109
12780
198
Bloch Móricz: A magyar és német nyelv kiegészítő szótára magában foglaló az idegenszókat és az eredeti magyar szólásmódokat is. I.-II. egybekötve. Pest 1846 Geibel Károly. Későbbi egészvészon kötésben
2 800 HUF
765743
12781
198
Nagy Endre: Erdély fia. Bp., Légrády Testvérek. Félvászon kötés.
1 000 HUF
767913
12782
198
Vegyes könyv tétel, Juhász László: Modern Jób, félvászon kötés; Stopes, Marie Carmichael: Szerelmi élet a házasságban, vászon kötés.
765935
12783
198
Tersánszky J. Jenő: Egy szarvasgím története. Budapest 1948. Révai.
1 600 HUF
765519
12784
198
Öt évtized szárnyakon (50 years). Budapest, 1996, A MALÉV története, színes fotókkal illusztrált.
1 000 HUF
765384
12785
198
Hatvany Lajos(főszerkszerk.-Karinthy Frigyes-Kosztolányi Dezső(szerk.): Esztendő 1918. augusztus, 8. szám. Puhakötésű, borítója sérült. 768924
12786
198
2db könyv: Az állatértékesítés és -tenyésztés múltja és jelene. Bp., 1944, Országos Állatkereskedelmi Egyesület; Budapest Főváros Állat- és Növénykertjének Útmutatója. Bp., 1957
1 000 HUF
768569
12787
198
Nemes Sándor: Gyakorlati nyomozás. Bp., 1944, Griff. Kiadói félvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (a kötés belül levált, itt-ott ceruzás jelölések)
4 000 HUF
768582
12788
198
900
Csemege Édesipari Gyár, Hetvenöt év története, 1910-1985, színes fotókkal illusztrálva a gyárról és a készített termékekről. 769355
12789
198
Benedek Marcell(szerk.): Irodalmi lexikon. Bp., 1927, Győző Andor Kiadása. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú, belsejében ajánlással.
3 000 HUF
769395
12790
198
Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., Hungária és Nyugat. Félvászon kötés, illusztrációkkal.
1 600 HUF
765926
12791
198
Karel Capek: Egy kis foxi élete. Bratislava 1980. Madách.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house