Number of items: 99

12678.

1 000 HUF

12679.

28 000 HUF
75,88
87,50

12680.

9 000 HUF
24,39
28,13

Victor Hugo: Nyomorultak. 1-4. hibátlan állapotban
12681.

800 HUF

12682.

9 000 HUF
24,39
28,13

12683.

2 000 HUF

12684.

19 000 HUF
51,49
59,38

12685.

12 000 HUF

12686.

45 000 HUF
121,95
140,63

Komáromi János gyűjteményes kiadás 8 kötet. Genius Rt. aranyozott sorozatkötésben. Jó állaoptban
12687.

2 000 HUF

A Műveltség Könyvtára 16 kötete, Bp., cca 1906, Atheneum, rengeteg szövegközi képpel és műmelléklettel, kiadói félvászon kötésben
12688.

20 000 HUF
54,20
62,50

1964. Ábel Péter: FILM kislexikon ismert színészek és ismeretlen fogalmak gyűjtőtára az Akadémiai kiadó gondozásában, papírborítója sérült
12690.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF