https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 99

Auction is over! Item soon called at the auction hall
A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben + Dr. Kéthly László: A Család Egészsége 34 színes táblával és számos eredeti képpel 790 old. mindkét könyv kiváló állapotban
1
12666.

A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben + Dr. Kéthly László: A Család Egészsége 34 színes táblával és számos eredeti képpel 790 old. mindkét könyv kiváló állapotban

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
9 db jó háború előtti könyv
1
12667.

9 db jó háború előtti könyv

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Jókai Mór sorozat összesen 9 kötet kiadói, festett dombornyomott, aranyozott sorozatkötésben. Bp., 1904 Franklin (a legtöbb jó állapotban)
1
12668.

Jókai Mór sorozat összesen 9 kötet kiadói, festett dombornyomott, aranyozott sorozatkötésben. Bp., 1904 Franklin (a legtöbb jó állapotban)

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet,  egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)
1
12669.

Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
 
Révai külföldi mesterművei sorozat 17 kötete. Egészvászon sorozatkötésben
1
12670.

Révai külföldi mesterművei sorozat 17 kötete. Egészvászon sorozatkötésben

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1933 Herczegh Ferenc: Új idők Társadalmi, szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap fél évfolyama jó állapotú aranyozott kiadói egészvászon tékában
1
12671.

1933 Herczegh Ferenc: Új idők Társadalmi, szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap fél évfolyama jó állapotú aranyozott kiadói egészvászon tékában

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
A Magyar Hírmondó sorozat 7 kötete
1
12672.

A Magyar Hírmondó sorozat 7 kötete

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Hatvany Lajos - Ady. Cikkek, emlékezések, levelek I.-II. /Összegyűjt., szerk.: Belia György. Ajándékozási bejegyzéssel, megviselt papír védőborsítóban, Bp.  1959, Szépirodalmi könyvkiadó
1
12673.

Hatvany Lajos - Ady. Cikkek, emlékezések, levelek I.-II. /Összegyűjt., szerk.: Belia György. Ajándékozási bejegyzéssel, megviselt papír védőborsítóban, Bp. 1959, Szépirodalmi könyvkiadó

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
4 db könyv: A Da Vinci blöff, a Sátán kutyája, A női szív, A Mona Lisa sztori
1
12674.

4 db könyv: A Da Vinci blöff, a Sátán kutyája, A női szív, A Mona Lisa sztori

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Sakk Informator 91 és 94 (2004, 2005). A jelentősebb versenyek leírásai kommentárokkal
1
12675.

Sakk Informator 91 és 94 (2004, 2005). A jelentősebb versenyek leírásai kommentárokkal

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Vegyes könyvtétel:Rubovoszky Péter: Történelem II. Popper Péter: A belső utak Bodó László: Bevezetés a mintavételes statisztikába, Pintér József: Bevezetés a statisztika módszereiben, Dr. Kaposi Zoltán: Gadaságtörténet,  Tóth Tibor: Ellentét vagy Kölcsönösség, Olofsson Placidosb: Példabeszéd
1
12676.

Vegyes könyvtétel:Rubovoszky Péter: Történelem II. Popper Péter: A belső utak Bodó László: Bevezetés a mintavételes statisztikába, Pintér József: Bevezetés a statisztika módszereiben, Dr. Kaposi Zoltán: Gadaságtörténet, Tóth Tibor: Ellentét vagy Kölcsönösség, Olofsson Placidosb: Példabeszéd

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
7db önéletrajzi könyv: Ráby Mátyás önéletírása, Gellért Lajos : Elajándékozott évek, színes illusztrációval, számozott  könyv,félvászon kötés gerincél sérült,Armand Lanoux: Maussant a szépfiú, Goldonyi Béla,: 1 pár szögescipő- 3 olimpia, Gyurkó László: Arcképvázlat történelmi háttérrel, Kárpáti Rudolf: Karddal a világ körül, Kimondhatatlan nyomorúság
1
12677.

7db önéletrajzi könyv: Ráby Mátyás önéletírása, Gellért Lajos : Elajándékozott évek, színes illusztrációval, számozott könyv,félvászon kötés gerincél sérült,Armand Lanoux: Maussant a szépfiú, Goldonyi Béla,: 1 pár szögescipő- 3 olimpia, Gyurkó László: Arcképvázlat történelmi háttérrel, Kárpáti Rudolf: Karddal a világ körül, Kimondhatatlan nyomorúság

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment