Books: Other rarities Number of items: 99
427282
12642
161
40000
40 000 HUF
508519
12643
161
Goethe költeményei, ford. Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedés, Bp, 1907. Kiadói, liliomos, aranyozott, egészvászon kötésben, illusztrációkkal, szép állapotban
1 000 HUF
508514
12644
161
Friedrich Schiller költeményei, ford. Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedés, Bp, é.n. Kiadói, liliomos, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, illusztrációkkal (Néhány ceruza-beírással)
1 000 HUF
485729
12645
161
Kiss Ferenc: A Nemzet nagy gondja: A nemi kérdés. Bp., 1943. KIE,
485763
12646
161
Bilek István: Győzelmünk a sakkolimpián. A Magyar Ifjúság sakkrejtvénye megfejtőjének szóló ajándékozási bejegyzéssel. Budapest, 1979. Sport.
3 000 HUF
493199
12647
161
Polgár Izsó: Esperanto tanfolyam 20 leckében. Bp., 1930 Kókai Lajos
2 000 HUF
508504
12648
161
1500
Cherbuliez Victor: Méré Paulina I-II. Regény levelekben. Kolozsvár, Stein János, 1876. Félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (A borító megviselt állapotban)
1 500 HUF
508481
12649
161
Vörösmarty Mihály: Drámai költemények. Munkái III. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedése, Bp, é.n. Kiadói, liliomos dombornyomott vászonkötésben, illusztrációkkal
1 000 HUF
453819
12650
161
1 000 HUF
469322
12651
161
2 000 HUF
433353
12652
161
486395
12653
161
Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p. A világtörténelem romantikus történetei. Kívül kissé laza gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel, dúsan illusztrálva.
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house