Number of items: 99

12642.

40 000 HUF
108,40
125,00

Goethe költeményei, ford. Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedés, Bp, 1907. Kiadói, liliomos, aranyozott, egészvászon kötésben, illusztrációkkal, szép állapotban
12643.

1 000 HUF

Friedrich Schiller költeményei, ford. Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedés, Bp, é.n. Kiadói, liliomos, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, illusztrációkkal (Néhány ceruza-beírással)
12644.

1 000 HUF

Kiss Ferenc: A Nemzet nagy gondja: A nemi kérdés. Bp., 1943. KIE,
12645.

800 HUF

Bilek István: Győzelmünk a sakkolimpián. A Magyar Ifjúság sakkrejtvénye megfejtőjének szóló ajándékozási bejegyzéssel. Budapest, 1979. Sport.
12646.

3 000 HUF

Polgár Izsó: Esperanto tanfolyam 20 leckében. Bp., 1930 Kókai Lajos
12647.

2 000 HUF

Cherbuliez Victor: Méré Paulina I-II. Regény levelekben. Kolozsvár, Stein János, 1876. Félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (A borító megviselt állapotban)
12648.

1 500 HUF
4,07
4,69

Vörösmarty Mihály: Drámai költemények. Munkái III. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedése, Bp, é.n. Kiadói, liliomos dombornyomott vászonkötésben, illusztrációkkal
12649.

1 000 HUF

12650.

1 000 HUF

12651.

2 000 HUF

12652.

800 HUF

Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p. A világtörténelem romantikus történetei. Kívül kissé laza gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel,  dúsan illusztrálva.
12653.

Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p.
A világtörténelem romantikus történetei. Kívül kissé laza gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel, dúsan illusztrálva.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF