Number of items: 99

Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről I.-II. Nádihegedű. 3 kötet Bp., 1928. Lantos aranyozott félbőr kötésben
12654.

1 800 HUF

Világirodalmi kisenciklopédia I-II. Bp, 1976, Gondolat. Illusztrált, hibátlan állapotban
12655.

2 000 HUF

A műveltség könyvtára - Az élők világa: Növény és állatország. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben (réztábla hiányzik)
12656.

2 000 HUF

A műveltség könyvtára - A magyar irodalom I. (1900-ig) sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben
12657.

3 000 HUF

Érdekes könyvtétel: A Bíborbanszületett, Bacilusvadászok, Die Katzen
12658.

1 000 HUF

Szépirodalmi könyvtétel: Arany János összes költeményei, Petőfi Sándor összes költeményei, Ady Endre összes versei, Ascher Oszkár: A versmondás művészete
12659.

1 500 HUF
4,07
4,69

12660.

6 000 HUF

Marácz István: Meztelen fények. Akt album bontatlan, új állapotban
12661.

3 000 HUF

3db jó állapotú akvarisztika témájú könyv: Akvarisztika, Korszerű akvarisztika, Az aranyhal és a díszponty
12662.

1 000 HUF

12663.

A Budapesti Ujságirók Egyesülete almanachja. Szerkesztik Cziklay Lajos és Szatmári Mór.
Bp. 1906. Korvin Testvérek. 366 p. Kiadói festett, dombornyomású vászonkötésben, márványozott lapszélekkel.

8 000 HUF

12664.

60 000 HUF
162,60
187,50

12665.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF