Number of items: 99

Komáromi János: Elment a nyár  Bp. Dick Manó, A szerző saját kézzel aláírt levelével! Aranyozott sorozati vászonkötésben.
12691.

2 000 HUF

Komáromi János: Régi ház az országutnál  Bp. Dick Manó, Dedikált! Aranyozott sorozati vászonkötésben.
12692.

1 200 HUF

4db szexualitással kapcsolatos könyv: Füst Milán: Szexuál-lélektani elmélkedések; Aids? Elkerülheted!; Beszélnünk kell róla; A nemi úton terjedő betegségek
12693.

3 000 HUF

Kaljánamalla: Ananga-Ranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada, Würtz Ádám illusztrációival. Bp, 1986, Medicina
12694.

800 HUF

Universum: Évkönyv a család és ifjúság számára, vol III. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp, 1905, Lampel R. Könyvkereskedése. Festett egészvászon kötésben, illusztrációkkal. belső fedlap hiányzik
12695.

800 HUF

Kós Károly: Erdély, Erdélyi Szépmíves Céh Kiadó, Kolozsvár - A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, jó állapotban
12696.

900 HUF
2,44
2,81

12697.

1 000 HUF

Almanach 1908. + Nyírő József Isten igájában (erdélyi szépműves céh)
12698.

1 000 HUF

Hollub János: Bőrgyártás. II. átdolgozott kiadás. Bp, 1948, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kissé megkopott félvászon kötésben, kiváló állapotban
12699.

1 000 HUF

Fenyves ferenc: A differenciál és integrál számítás elemei. Bp. Kilián Frigyes utóda Noseda Tivadar 1908. félvászon kötés
12700.

800 HUF

Ady Endre: Ki látott engem? Nyugat Irodalmi és Nyugat Részvénytársaság kiadása,Budapest Dürer Nyomda 1976 reprint mini könyv 2db színes illusztrációval
12701.

1 000 HUF

5db díszmadarakról szóló könyv: A kanárimadár, A hullámos papagáj, Szövőpintyek - díszpintyek, stb.
12702.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF