Books: Other rarities Number of items: 99
515844
12691
161
Komáromi János: Elment a nyár Bp. Dick Manó, A szerző saját kézzel aláírt levelével! Aranyozott sorozati vászonkötésben.
2 000 HUF
515843
12692
161
Komáromi János: Régi ház az országutnál Bp. Dick Manó, Dedikált! Aranyozott sorozati vászonkötésben.
1 200 HUF
520513
12693
161
4db szexualitással kapcsolatos könyv: Füst Milán: Szexuál-lélektani elmélkedések; Aids? Elkerülheted!; Beszélnünk kell róla; A nemi úton terjedő betegségek
3 000 HUF
520487
12694
161
Kaljánamalla: Ananga-Ranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada, Würtz Ádám illusztrációival. Bp, 1986, Medicina
520448
12695
161
Universum: Évkönyv a család és ifjúság számára, vol III. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp, 1905, Lampel R. Könyvkereskedése. Festett egészvászon kötésben, illusztrációkkal. belső fedlap hiányzik
516983
12696
161
900
Kós Károly: Erdély, Erdélyi Szépmíves Céh Kiadó, Kolozsvár - A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, jó állapotban 401082
12697
161
1 000 HUF
503720
12698
161
Almanach 1908. + Nyírő József Isten igájában (erdélyi szépműves céh)
1 000 HUF
520373
12699
161
Hollub János: Bőrgyártás. II. átdolgozott kiadás. Bp, 1948, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kissé megkopott félvászon kötésben, kiváló állapotban
1 000 HUF
520451
12700
161
Fenyves ferenc: A differenciál és integrál számítás elemei. Bp. Kilián Frigyes utóda Noseda Tivadar 1908. félvászon kötés
488573
12701
161
Ady Endre: Ki látott engem? Nyugat Irodalmi és Nyugat Részvénytársaság kiadása,Budapest Dürer Nyomda 1976 reprint mini könyv 2db színes illusztrációval
1 000 HUF
514934
12702
161
5db díszmadarakról szóló könyv: A kanárimadár, A hullámos papagáj, Szövőpintyek - díszpintyek, stb.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house