Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 266

Agricola Lídia (1914-1994): Nagybányai nagy akt. Olaj, vászon, jelezve lent jobbra. Dekoratív, sérült fa keretben, 90×120 cm / Lydia Agricola (1914-1984): Lying woman, Baia Mare. Oil on canvas, signed, framed, 90x120 cm
10000.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
Balla Béla (1882-1965): Nagybányai mosónők. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán a festőművész címkéjén feliratozott. Fa keretben. 35x52 cm / Béla Balla (1882-1965): Washerwomen in Baia Mare. Oil on board. Signed lower left. With description on the artists label on the reverse. 35x52 cm
10001.

Balla Béla (1882-1965): Nagybányai mosónők. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán a festőművész címkéjén feliratozott. Fa keretben. 35x52 cm / Béla Balla (1882-1965): Washerwomen in Baia Mare. Oil on board. Signed lower left. With description on the artist's label on the reverse. 35x52 cm

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
23
Nagy Oszkár (1893-1965): Csendélet, 1960. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Nagy Oszkár autográf datálásával és feliratával balra lent. Proveniencia: Nagy Oszkár vázlatkönyve. Üvegezett fa keretben, 20×28,5 cm / pencil on paper, unsigned, with Oszkár Nagys autograph description on the lower left. Framed.
10002.

Nagy Oszkár (1893-1965): Csendélet, 1960. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Nagy Oszkár autográf datálásával és feliratával balra lent. Proveniencia: Nagy Oszkár vázlatkönyve. Üvegezett fa keretben, 20×28,5 cm / pencil on paper, unsigned, with Oszkár Nagy's autograph description on the lower left. Framed.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Krizsánné Csikós Antónia (1887-1987): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, fa keretben, 65×53 cm / oil on canvas, signed
10003.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
11
Podolyák Vilmos (1943-): Nagybányai részlet, háttérben a Szent István-torony. Olaj, karton, jelzett. Szecessziós, kissé sérült fa keretben. 39×49 cm / Vilmos Podolyák (1943-): Baia Mare, with the Turnul Sf. Stefan in the background. Oil on cardboard, signed. Framed. 39×49 cm
10004.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
Kozma István (1937- ): Nagybányai részlet. Olaj, karton, jelzett, 80×60 cm. Proveniencia: Nagyházi, 148. árverés, 652. tétel. Üvegezett fa keretben / István Kozma (1937- ): Baia Mare. Oil on cardboard, signed, framed with glass. Provenance: Nagyházi Gallery, 148th auction, lot 652. 80×60 cm
10005.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Dinnyés Ferenc (1886-1958): Paprikafűző székely asszonyok. Olaj, karton. Jelzett. Sérült fa keretben. 40x55 cm / oil on board, signed, framed
10006.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
Balogh István (1890-1956): Erdélyi táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 15,5×12 cm / István Balogh (1890-1956): Transylvanian landscape. Watercolour on paper, signed. Framed, 15,5×12 cm
10007.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
Paál Albert (1895-1968): Erdélyi táj. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, éleinél kissé sérült fa keretben, 45×54 cm. / Albert Paál (1895-1968): Transylvanian landscape. Oil on wood, signed lower right. 45×54 cm.
10008.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59
Neogrády Antal (1944-): Brassó látképe. Olaj, falemez, jelzett, fa keretben, 50×80 cm / Antal Neogrády (1944-): Panorama of Brasov (Kronstadt). Oil on wood, signed, framed, 50×80 cm
10009.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
19
Kelemen Emil (1895-1975): Hegyvidéki táj (Erdély?), 1931. Olaj, vászon, jelzett. Javított. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 56x68 cm / Emil Kelemen (1895-1975): Landscape (Transylvania?). Oil on canvas, signed. Repaired. Framed, 56x68 cm
10010.

Rufpreis:
140 000 HUF
378,38
411,76
Gaál Ferenc (1891-1956): Táborozók. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kopott fa keretben, 37×48 cm / oil on canvas, signed, framed
10011.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,35
55,88
38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF