Neogrády Antal (1944-): Brassó látképe. Olaj, falemez, jelzett, fa keretben, 50×80 cm / Antal Neogrády (1944-): Panorama of Brasov (Kronstadt). Oil on wood, signed, framed, 50×80 cm