160 000 HUF
432,43 EUR, 470,59 USD
Paál Albert (1895-1968): Erdélyi táj. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, éleinél kissé sérült fa keretben, 45×54 cm. / Albert Paál (1895-1968): Transylvanian landscape. Oil on wood, signed lower right. 45×54 cm.