Krizsánné Csikós Antónia (1887-1987): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/36/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~15518/Krizsanne-Csikos-Antonia-1887-1987-Csendelet-Olaj-vaszon-jelezve-jobbra-lent-fa-keretbe~II2481032
2481032
10003
36
60000
Beschreibung: Krizsánné Csikós Antónia (1887-1987): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, fa keretben, 65×53 cm / oil on canvas, signed
: pelikán_kristóf