Balla Béla (1882-1965): Nagybányai mosónők. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán a festőművész címkéjén feliratozott. Fa keretben. 35x52 cm / Béla Balla (1882-1965): Washerwomen in Baia Mare. Oil on board. Signed lower left. With description on the artist's label on the reverse. 35x52 cm