Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 266

Lionello Balestrieri: Richard Wagner megírja A Nibelung gyűrűjét c. festményét ábrázoló képeslap, illetve róla készített festményvázlat. Ceruza, olaj, vászon, jelzés nélkül, 18,5x16,5 cm
10368.

Rufpreis:
1 000 HUF
Eötvös József államférfi és felesége Rosty Ágnes akvarell portréja. XIX. sz. második fele. Jelzés nélkül. Üvegezett keretben. 22x17 cm
10369.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Jelzés nélkül: Lafcadio Hearn: Históriák. Akvarell, ceruza, karton. Art deco könyvborító terv, 1925-30 körül. Foltos. 23x14 cm.
10370.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Jelzés nélkül: Bölsche, A természet csodái. Tempera, ceruza, tus, papír, papírra kasírozva. Art deco könyvborító terv, 1925-30 körül. Kissé foltos. 23x14 cm.
10371.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
10372.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Bakó Karcsinszkij 93 jelzéssel, feltehetően orosz festő munkája: Absztrakt villanások. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28x40 cm / Signed Bakó Karcsinszkij 93, probably work of a russian painter: Abstract lightnings. Watercolour on paper, framed, 28x40 cm
10373.

Bakó Karcsinszkij '93 jelzéssel, feltehetően orosz festő munkája: Absztrakt villanások. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28x40 cm / Signed Bakó Karcsinszkij '93, probably work of a russian painter: Abstract lightnings. Watercolour on paper, framed, 28x40 cm

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Nagy jelzéssel: Csodaszarvas, 1933. Rézkarc, papír. Jelzett a dúcon. Üvegezett fakeretben. 17x22,5 cm
10374.

Rufpreis:
3 000 HUF
Szegedi (Lívia ...?) jelzéssel: Árkádiai táj. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 48x67 cm
10375.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
Jelzés nélkül, feltehetően XX: sz. első fele: Vízparti táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 58,5×49 cm
10376.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,35
55,88
10377.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Lorenzi jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x120 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10378.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,35
55,88
Jelzés nélkül: Legelésző tehenek. Olaj, vászon, dublírozott. Dekoratív fakeretben.31x50 cm
10379.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF