10368.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
Lionello Balestrieri: Richard Wagner megírja A Nibelung gyűrűjét c. festményét ábrázoló képeslap, illetve róla készített festményvázlat. Ceruza, olaj, vászon, jelzés nélkül, 18,5x16,5 cm