10377.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel, ismeretlen szovjet festő: Csendélet. Olaj, vászon. Hátoldalon raglappal és felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 75×75 cm