Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
19 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Lorenzi jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x120 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.