10373.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Bakó Karcsinszkij '93 jelzéssel, feltehetően orosz festő munkája: Absztrakt villanások. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28x40 cm / Signed Bakó Karcsinszkij '93, probably work of a russian painter: Abstract lightnings. Watercolour on paper, framed, 28x40 cm