10372.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Jelzés nélkül (Szeift Béla?): Fantasztikus világ (cím nélkül). Olaj, applikáció, vászon, 80×60 cm