https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Jura

Zahl der Lose: 36

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Halmosy Endre: A nyilvános és szóbeli polgári peres eljárás elvei. Sopron, 1866. Szerzői. (Romwalter Károly nyomdája) 228p. Későbbi papírkötésben. Ritka jogi munka!
15105.

Halmosy Endre: A nyilvános és szóbeli polgári peres eljárás elvei. Sopron, 1866. Szerzői. (Romwalter Károly nyomdája) 228p. Későbbi papírkötésben. Ritka jogi munka!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Zahl der Gebote:
2
dr. Rátvay Géza: A római jog története és rendszere. Jogakadémiai előadások. Kassa, 1916. ,,Felsőmagyarországi Politikai Napilap Nyomdája. 224p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben. Ritka!.
15106.

dr. Rátvay Géza: A római jog története és rendszere. Jogakadémiai előadások. Kassa, 1916. ,,Felsőmagyarországi" Politikai Napilap Nyomdája. 224p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben. Ritka!.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
1
Carrara, (Francesco) Ferencz: A büntető jogtudomány programmja. Fordította Beksics Gusztáv. I-II. kötet. Bp. 1878 79. 389p.; 590p. A MTA könyvkiadó-vállalata. Az I. kötet fazonra gyártott későbbi vászonkötésben. a második kiadói egészvászon kötésben.
15107.

Carrara, (Francesco) Ferencz: A büntető jogtudomány programmja. Fordította Beksics Gusztáv. I-II. kötet. Bp. 1878 79. 389p.; 590p. A MTA könyvkiadó-vállalata. Az I. kötet fazonra gyártott későbbi vászonkötésben. a második kiadói egészvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
1
dr. Vadász Lajos: Magánjogunk zsebkönyve. I.-II. kötetek. Teljes!. Bp., 1933-34, Szerzői kiadás. Ábrahám és Sugár, Bagó M. fia és utóda könyvnyomdája. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, az első kötet fűzése sérült, Ajándékozási bejegyzéssel. 682p. Ritka, árverésen még nem szerepelt mű!
15108.

dr. Vadász Lajos: Magánjogunk zsebkönyve. I.-II. kötetek. Teljes!. Bp., 1933-34, Szerzői kiadás. Ábrahám és Sugár, Bagó M. fia és utóda könyvnyomdája. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, az első kötet fűzése sérült, Ajándékozási bejegyzéssel. 682p. Ritka, árverésen még nem szerepelt mű!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
K. Nagy Sándor: Csend és rend legyen! A kihágási büntető törvénykönyv példákban. Budapest, 1900, Franklin-Társulat, 247 p. Második kiadás. Korabeli félvászon kötésben. Ritka!
15109.

K. Nagy Sándor: Csend és rend legyen! A kihágási büntető törvénykönyv példákban. Budapest, 1900, Franklin-Társulat, 247 p. Második kiadás. Korabeli félvászon kötésben. Ritka!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
8
AZ 1840dik évi magyar országgyűlésen alkotott törvány-czikkelyek. Pesten, (1840) Trattner-Károlyi. 253p.  A tartalomból: Az Ország szent Koronája Őrjének megválasztásáról. A Duna-Tiszai csatornáról. A Buda és Pest közti álló hídról. A kereskedői testületekről. A fuvarosokról. Korabeli, kissé kopott félvászon kötésben.
15110.

AZ 1840dik évi magyar országgyűlésen alkotott törvány-czikkelyek. Pesten, (1840) Trattner-Károlyi. 253p. A tartalomból: Az Ország szent Koronája Őrjének megválasztásáról. A' Duna-Tiszai csatornáról. A' Buda és Pest közti álló hídról. A kereskedői testületekről. A fuvarosokról. Korabeli, kissé kopott félvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
2
A magyar magánjog vázlata. Jogi compendiumok gyűjteménye I.-II. Bp., 1919. Grill. 190p. Kéásőbbi félvászon kötésben
15111.

A magyar magánjog vázlata. Jogi compendiumok gyűjteménye I.-II. Bp., 1919. Grill. 190p. Kéásőbbi félvászon kötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V. kötet: 1913-1926. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1928, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval.   Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki.   Józsa Sándor Arany kalász Gyógyszertára. Kunhegyes bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert Arany kalász patika bélyegzőjével.   Ritka!
15112.

Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V. kötet: 1913-1926. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1928, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. 'Józsa Sándor "Arany kalász" Gyógyszertára. Kunhegyes' bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert "Arany kalász" patika bélyegzőjével. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VI. kötet: 1927-1928. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval.   Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki.   Józsa Sándor Arany kalász Gyógyszertára. Kunhegyes bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert Arany kalász patika bélyegzőjével.   Ritka!
15113.

Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VI. kötet: 1927-1928. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. 'Józsa Sándor "Arany kalász" Gyógyszertára. Kunhegyes' bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert "Arany kalász" patika bélyegzőjével. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Az 1886-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1886, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XVI+505 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15114.

Az 1886-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1886, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XVI+505 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
1
Az 1888-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1888, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIV+845 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé megnyomódott elülső borítóval, javított kötéssel. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15115.

Az 1888-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1888, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIV+845 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé megnyomódott elülső borítóval, javított kötéssel. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Az 1887-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1887, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIII+392 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, kissé sérült gerinccel, egy helyen ceruzás aláhúzásokkal. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15116.

Az 1887-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1887, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIII+392 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, kissé sérült gerinccel, egy helyen ceruzás aláhúzásokkal. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse