2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Az 1888-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1888, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIV+845 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé megnyomódott elülső borítóval, javított kötéssel. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.