Az 1886-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1886, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XVI+505 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.