6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
dr. Vadász Lajos: Magánjogunk zsebkönyve. I.-II. kötetek. Teljes!. Bp., 1933-34, Szerzői kiadás. Ábrahám és Sugár, Bagó M. fia és utóda könyvnyomdája. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, az első kötet fűzése sérült, Ajándékozási bejegyzéssel. 682p. Ritka, árverésen még nem szerepelt mű!