AZ 1840dik évi magyar országgyűlésen alkotott törvány-czikkelyek.
Pesten, (1840) Trattner-Károlyi. 253p.
A tartalomból: Az Ország szent Koronája Őrjének megválasztásáról. A' Duna-Tiszai csatornáról. A' Buda és Pest közti álló hídról. A kereskedői testületekről. A fuvarosokról. Korabeli, kissé kopott félvászon kötésben.