Hekler Antal: Michelangelo. Bp., 1926, Franklin Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban, néhány kiszakadt lappal, sok aláhúzással, jegyzettel.
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadozott papírborítóban, egyébként jó állapotban.
Werner Hofmann: A modern művészet alapjai. Bevezetés a modern művészet szimbolikus formáinak világába. Budapest, 1974, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben.
Keleti Arthur: Angyali üdvözlet. Molnár C. Pál Fába metszett rajzaival. Budapest, 1928, Amicus Kiadás. 800 számozott példányból a 383. számozott, és aláírt példány. Kissé sérült félbőr kötésben, 78 p.
Gellér Katalin: Nagy Sándor pesterzsébeti freskói.Pesterzsébeti Múzeumi Füzetek 12. Bp., 1996, Pesterzsébeti Múzeum, 59+24 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Dr. Lázár Béla: Szinyei Merse Pál. A plenair festés előfutára. Bp., Athenaeum. + Schiller Ottó: A szépség lényege és értéke. Bp., Athenaeum. Két mű egybekötve, ex librisszel, félvászon kötés, ceruzás aláhúzásokkal, szakadt lapokkal, kopottas állapotban.
Gereben Márton: Vers-színek. Válogatás tíz nyugatos költő verseiből. Bp., 1997, Láng Kiadó. Sorszámozott, 245. sz. példány, készült 600 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került.
Friedrich Jänicke: Handbuch der Ölmalerei. Stuttgart, 1878, Paul Neff. Kiadói kopottas félvászon kötés, foltos lapszéllel, német nyelven./
Half-linen-binding, the cover is worn, some pages are spotty, in German language.