15353.
287. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Dr. Lázár Béla: Szinyei Merse Pál. A plenair festés előfutára. Bp., Athenaeum. + Schiller Ottó: A szépség lényege és értéke. Bp., Athenaeum. Két mű egybekötve, ex librisszel, félvászon kötés, ceruzás aláhúzásokkal, szakadt lapokkal, kopottas állapotban.