15355.
287. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
Friedrich Jänicke: Handbuch der Ölmalerei. Stuttgart, 1878, Paul Neff. Kiadói kopottas félvászon kötés, foltos lapszéllel, német nyelven./ Half-linen-binding, the cover is worn, some pages are spotty, in German language.