15348.
287. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Hekler Antal: Michelangelo. Bp., 1926, Franklin Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban, néhány kiszakadt lappal, sok aláhúzással, jegyzettel.