Hevesy Iván:Wagner Zenedrámái I-VI. Bp., 1921-1924, Táltos Kiadás. Kia... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/287/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~100033/Hevesy-IvanWagner-Zenedramai-I-VI-Bp-1921-1924-Taltos-Kiadas-Kiadoi-aranyozott-egeszva~II1504679
1504679
15344
287
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Hevesy Iván:Wagner Zenedrámái I-VI. Bp., 1921-1924, Táltos Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel. Jó állapotban.
: tánczos_gábor