Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 359

Sienkievic Henrik: A szeretet rabja. Bp., 1907, Magyar Kereskedelmi Közlönyv Hirlap- és Könyvkiadó-Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel.
13671.

Rufpreis:
800 HUF
Döbrentei Kornél-Szécsi Ilona: Mókuskerék a halhatatlansághoz. Kaposvár, 2005, Agro-Varietas. Kiadói kartonált papírkötés. A szerzőpáros egyikének, Döbrentei Kornélnak a dedikációjával.
13672.

Rufpreis:
2 000 HUF
Tormay Cécile: A régi ház. Regény. Batthyány Gyula gróf rajzaival. Budapest, 1920, Singer és Wolfner, 192 p. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.
13673.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szép Ernő: Vőlegény. Három felvonás. Leipzig-Wien, (1922), Pegazus Kiadás, 131 p. Kiadói papírborítóban. Megviselt állapotban! Első kiadás!
13674.

Rufpreis:
2 000 HUF
13675.

Rufpreis:
3 000 HUF
13676.

Rufpreis:
4 000 HUF
Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. Budapest, 1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, a gerince kissé megtört, de egyébként jó állapotban.
13677.

Rufpreis:
1 200 HUF
Hevesi József: A hesperidák kertje. Históriák a klasszikus világból. Bp., é.n., Dick Manó, 196 p. Korabeli félvászon kötés, az eredeti címlapja bekötve. Jó állapotban.
13678.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Kaczér Illés: A király aludni akar. Budapest, é.n., Bíró Miklós kiadása. Első kiadás. Kiadói illusztrált (Kónya Sándor) papírkötés. Jó állapotban.
13679.

Rufpreis:
3 000 HUF
B. Eötvös József: A Karthausi I-II. (Egybe kötve). Budapest, 1894, Róth Mór. Tizenegyedik kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel, kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel.
13680.

Rufpreis:
4 000 HUF
13681.

Rufpreis:
5 000 HUF
13682.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF