13680.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 000 HUF
B. Eötvös József: A Karthausi I-II. (Egybe kötve). Budapest, 1894, Róth Mór. Tizenegyedik kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel, kopottas borÃtóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel.