Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 359

Domokos Lajos: A lovaglás alapjai. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
13647.

Rufpreis:
1 200 HUF
Benedek Marcell: A modern világirodalom. 1800-1920. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin-Társulat. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel.
13648.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jeney László-Kárpáti György: Melbourne-Miami-Margitsziget (Két olimpiai bajnok élményei). Bp., 1957, sport Lap- és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13649.

Rufpreis:
1 000 HUF
13650.

Rufpreis:
2 000 HUF
13651.

Rufpreis:
2 000 HUF
13652.

Rufpreis:
2 000 HUF
13653.

Rufpreis:
2 000 HUF
Shakespeare összes művei I-II. Fordították többen. Bp., 1964, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopottas karton tokban.
13654.

Rufpreis:
4 000 HUF
13655.

Rufpreis:
1 200 HUF
13656.

Rufpreis:
1 400 HUF
Plutarkhosz: Párhuzamos életrajzok. Fordította Máthé Elek. Helikon Klasszikusok. Bp., 165, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötés. Számozott (1100/345.) példány. Jó állapotban.
13657.

Rufpreis:
6 000 HUF
13658.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF