Genius kis lexikona. Nyolcszáz képpel és harminckét műmelléklettel. Bp... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~41/Genius-kis-lexikona-Nyolcszaz-keppel-es-harmincket-mumelleklettel-Bp-1933-Genius-Kiadoi~II1473864
1473864
13651
284
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Genius kis lexikona. Nyolcszáz képpel és harminckét műmelléklettel. Bp., 1933, Genius. Kiadói foltos egészvászon kötés, laza fűzéssel, kissé sérült kötéssel.
: moldován_péter
Katalognummer: